Być może grudzień to nie jest czas, w którym myślimy o wakacjach, ale to właśnie ten miesiąc jest najlepszym miesiącem, aby zdobyć tanie wczasy w ofercie First Minute, następna okazja na wczasy po niższych cenach będzie dopiero w sezonie wakacyjnym, wówczas mamy możliwość skorzystać z Last Minute – jednak wówczas musimy się szybko zdecydować.

 

Gdzie pojechać na wakacje?

W zasadzie nie ma jednej odpowiedzi, bo wszystko zależy od indywidualnych cech osobowości, tego co już widzieliśmy i gdzie byliśmy, od zasobności naszego portfela oraz posiadania (lub nie) żyłki do przygód. Kierunki nad, którymi warto się zastanowić to:

 

  • Lazurowe Wybrzeże – będzie wspaniałym miejscem zarówno dla miłośników plaż i ciepłej wody, jak i dla tych, którzy lubią zwiedzać historyczne miejsca i zachwycające krajobrazy. Na Riwierze znajdziecie wszystko w jednym miejscu.

  • Wietnam – dlaczego Wietnam, a nie Japonia czy Korea? Z prostej przyczyny jest to miejsce dużo tańsze niż dwa wspomniane kraje, dlatego chcąc skosztować egzotyki Azji, a przy tym nie wydawać stosów pieniędzy, warto rozważyć Wietnam.

  • Bora – Bora – to z kolei jedna z najdroższych destynacji jaką można wybrać, za to piękno krajobrazu oraz biel piasku, a także fakt, że jest to miejsce, gdzie nie ma ogromnych tłumów turystów, może okazać się zaleta, wartą swej ceny.